Part Time İş İlanları Ankara

 

   Part time iş Ankara yazım ile karışındayım. Bu yazının part time iş arayan aynı zamanda Ankara’da bulunanlar için yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. İlk olarak eğer part time iş veren veya arayan biri iseniz yazının yorum bölümüne sadece adınız ve mail adresinizi ekleyiniz.  Telefonu numarasını iş verenlerin eklemesi daha iyi. Ama isteye bağlı olarak part time iş arayanda ekleyebilir. İş verenler açısından söylüyorum. Part time iş ilanınız geçerlilik süresini yorumunuzda belirtirseniz iyi olur.  Yorumlara göre sadece iş verenin ilanlarını  asıl yazıya ekleyebilirim. İlerleyen zamanlarda siteye iş verenlerin ücretsiz bir şekilde ilan verebileceği şekilde düzenleyeceğiz.  Asıl konumuza dönelim.

  Ankara Part time iş ilanı arayanlar için kaliteli ilan sitelerini aşağıya yazıyorum.  Bu siteler Türkiye’de adı duyulmuş kaliteli sitelerdir. Kesinlikle bu ilan sitelerine bakmanızı tavsiye ederim.  Unutmadan bu sitelere girdikten sonra yapmanız gereken arama part time iş Ankara, part time iş ilanları Ankara gibi aramalar olmalıdır.

1-     Kariyer.net

2-     Careerjet.com.tr

3-     Yenibiris.com

4-     Secretcv.com

5-     Elemanonline.com

6-     tr.indeed.com

7-     jooble-tr.com

8-     intoko.kijiji.com.tr

9-     tr.jobrapido.com

 

Yukarıda gördüğün part time iş ilanlarının bulunduğu siteler ülkemizde bilinirliği oldukça yaygındır. Bütün part time iş sitelerine bakmadan kararınızı vermemenizi tavsiye ederim.

Benim Tavisye Ettiğim Part Time İşler

  Benimde size kendimin de uğraşarak para kazandığım iki adet part time iş den bahsetmek istiyorum. Anlatacağım part time işleri duymuş olma ihtimaliniz çok yüksek. Ama okumanızı ginede tavsiye ederim. İlk olarak anlatacağım part time işler evde yapabileceğiniz türdendir. Bu yüzden sadece Ankara’dan değil Türkiye’nin her yerinden insan bu işi yapabilir. Sonra bu işte kazanç sınırlaması yok. Belirli bir mesai zamanı yok. İstediğin zaman çalışmayı bırakabilir. İsterseniz daha çok çalışıp daha çok kazanabilirsiniz. Uzatmadan bahsettiğim part time iş ilanlı aşağıya yazıyorum.

1-     Affiliate Marketing ( Gelir Ortaklığı ) İle Para Kazanma  : Ayrıntılı bilgi ve Ödeme Kanıtları İçin TIKLA.

İki part time işe de göz atmanızı tavsiye ederim. Umarım bir yardımım dokunmuştur. Part time iş Ankara yazımın sonuna geldim.

Part time iş ankara, part time iş ilanları ankara,part time ankara

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>