Part Time İş Bursa

  Bursa part time iş ilanları hakkındaki yazım ile karşındayım.  Bugünlerde part time iş arayan insanlar bir hayli çoğaldı.  Tabi bir yandan doğalgaz bir yandan elektrik bir yandan geçim derdi olduğu için malesef ek bir iş olmadan geçinemez olduk.  Konuya dönecek olursak yazıda az da olsa Bursa’da oturan ziyaretçilere yardım etmek istedim. Yazı’da internet üzerinden Bursa’da part time iş ilanı veren iş verenleri nasıl bulabileceğinizdenPart Time İş Bursa bahsedicem. Ayrıca Türkiye’deki en güvenilir iş ilanları sitelerinin adreslerini paylaşacağım. Ve yazının sonuna doğru benim internet üzerinden part time iş olarak yani yarı zamanlı çalışarak para kazandığım işten bahsedicem. Eğer merak ederseniz yazının o bölümünü de okuyabilirsiniz.

  İlk olarak Google’de güncel part time iş ilanlarını bulmak için birkaç tüyo vereceğim.  Şimdi Google’ye girelim. Ve Google’nin arama kutusuna bulunduğumuz şehri ve yanına part time iş veya ne tür bir iş arıyorsak onu yazalım. Örneğin Bursa part time iş, Bursa part time iş ilanları, Bursa part time garson işi gibi.  Sonra Google arama kutusunun altında web, görseller, videolar gibi bir kısım var. O bölümdeki ‘’ ARAMA ARAÇLARI’’ na tıklıyoruz.  Tıkladıktan sonra aynı bölümün sol tarafında ‘’ Herhangi bir zaman ‘’ gibi bir bölüm göreceksiniz. O bölüme tıkladığınızda son 24 saat, 1 hafta , 1 ay, 1 yıl gibi  zaman aralıklarının sıralandığını göreceksiniz.  İşte o bölümde 24 saat yaptığınızda , 24 saat içinde Bursa part time iş olarak eklenen işleri görebilirsiniz. Yani daha bugün eklenen güncel işler.

   Fakat 24 saat çok kısıtlı bir zaman olabiliyor. Belki o gün hiçbir Bursa part time iş ilanı eklenmemiş dahi olabilir. Onun için size tavsiyem o kısmı bir ay yapmanızdır. Neden 1 ay yaptığımıza gelirsek daha eski zamanlarda part time iş ilanları verilmiş ama ilanı hala internette bulunabiliyor.  Bu yüzden zamanı bir ay gibi bir süreyle kısıtlayarak 1 ay içinde eklenen part time iş ilanlarını görebiliyorsunuz. Bu şekilde daha iyi sonuçlar alabilirsiniz. Eğer isterseniz en alt kısımda herhangi zaman belirle bölümünden kendiniz zaman aralığı belirleyebilirsiniz. Bu sadece bir tavsiyedir. İster ister uygulayın, ister uygulamayın bu sizin bileceğiniz iş.

   Sırada internetteki en güvenilir Bursa part time iş ilanlarını bulabileceğiniz siteleri vereceğim. Bu sitelere de göz atmanızı tavsiye ederim.  

Kariyer.net

Yenibiris.com

Careerjet.com.tr

Secretcv.com

Elemanonline.com

Yukarıda gördüğünüz siteler Türkiye’deki en bilindik, güvenilir iş ilanları siteleridir. Fakat bunların dışında da iş ilanları verilen siteler var. Fakat bilinirliği ve güvenilirliği konusu biraz tartışılacağı için eklemedim. Ama bu sitelere de bakarsanız sizin için iyi olur. Ve son olarak benim internet üzerinde part time iş olarak yapıp para kazandığım işi merak ediyorsanız BURAYA tıklayarak ayrıntılı bilgi ve ödeme kanıtlarını görebilirsiniz. Bursa part time iş ilanları yazımın sonuna geldim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>