Konya Part Time İş İlanları

  Konya part time iş ilanları hakkındaki yazım ile karşındayım.  Konya’da part time iş arayan ziyaretçilerime bu yazıda yardımcı olmaya çalışacağım. Ayrıca bu yazıya uğrayan Konya’da part time iş veren varsa , yazının yorum bölümüne vereceği işi tanıtan bir yorum ve iletişim bilgilerini ekleyebilir. Zaten yazıya uğrayan insanlar bu yorumları görüp eğer iş kendine uygunsa iletişime geçecektir.  İlk olarak sitemiz yeni. İleride part time iş verenlerin ilanlarını ekleyebileceği bir şekilde siteyi düzenlemeyi düşünüyorum. O zamana kadar part time iş arayan kullanıcıların aradığı işi  daha kolay nasıl bulacağını anlatacağım.  Şimdi bu yazıda Konya’da  part time iş ilanlarını bulabileceğiniz kaliteli iş ilanları sitelerinin linkini vereceğim. Bu siteleri ülkemizde en bilindik, kaliteli ve kurumsal alt yapılı sitelerdir. Ve yazının sonuna doğru internet üzerinden yapabileceğiniz en iyi part time işten bahsedeceğim. Bu part time işle bende uzun süredir uğraşıyorum. Konya’da oturan kullanıcılarında oldukça ilgisini çekeceğini düşünüyorum. En azından bir incelemenizi tavsiye ederim.

  İlk olarak  aradığınız Konya part time iş ilanlarını aşağıdaki siteler aracılığıyla rahatlıkla bulabilirsiniz.  

Yenibiris.com

Kariyer.net

Secretcv.com

Elemanonline.com

Careerjet.com.tr

 Bu siteler ülkemizdeki en bilindik Konya part time iş ilanları siteleridir.  İş verenler genellikle verdikleri işleri bu sitelere ekliyorlar. Onun için aradığınız işi bu siteler aracılığı ile rahatlıkla bulabileceğinizi düşünüyorum. Ve bu part time iş ilanları siteleri dışında iş ilanlarını bulabileceğiniz sitelerde mevcut. Bu sitelerden bazıları şunlardır;

tr.indeed.com.tr

intoko.kijiji.com.tr

unisbul.com

jooble-tr.com

Gibi birçok Konya’da part time iş ilanının bulunduğu site var. Fakat benim genel olarak en çok bildiklerim bunlar. Zaten bir iş veren yukarıdaki iş ilanı sitelerinden en az birini kesinlikle ekleyecektir. Onun için bütün iş ilanı sitelerine bakmadan bir iş seçmemenizi tavsiye ederim.

  Son olarak evde part time iş arayan biriyseniz bu bölüm tam sizi ilgilendirecek kısım. Şimdi kısaca evde internet üzerinden yapabileceğiniz part time işten bahsetmek istiyorum.  Bu part time iş Konya dahil olmak üzere dünyanın neresinde bulunursanız bulunun yapabileceğiniz bir iştir. Ve şahsen uzun zamandır bu işle uğraşıyorum ve kazanıyorum. 

 İşimizin ismi  Affiliate Marketing  yani  gelir ortaklığıdır.  Affiliate marketing internet üzerinden yapılmaktadır. İster part time ister asıl işiniz olarak çalışabilirsiniz. Çünkü bu işten aylık 1000 tl de kazanan var 30 bin tlde . Eğer bu iş hakkında ayrıntılı bilgi almak ve ödeme kanıtlarını görmek isterseniz  BURAYA tıklamanız yeterlidir.  Kesinlikle tavsiye edebileceğim bir iştir. Konya part time iş ilanları yazımın sonun böylelikle gelmiş bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>